Na piątkowy wieczór (15.06.2018.) uczniowie czekali z niecierpliwością i w wyjątkowym napięciu. Komers klas trzecich rozpoczął się o godz. 17.00 krótkim przemówieniem pani Stępniewicz, która przywitała i zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy. Po tym troszkę zestresowani trzecioklasiści zatańczyli poloneza. Każdy z uczniów oprócz eleganckiego stroju zabrał ze sobą dobry humor. Przy świetnej muzyce, nawet Ci, którzy standardowo podpierali ściany, ruszyli na parkiet. W trakcie zabawy robiliśmy sobie przerwy na podawane posiłki. Tańcom, śmiechom i doskonałej zabawie nie było końca. Nikt nie spodziewał się, że będzie tak fantastycznie! Niestety, zabawa zakończyła się już o godz. 22. Wszyscy zasmuceni, że te godziny tak szybko minęły, ale również bardzo szczęśliwi z tak cudownie udanego balu, udali się do domów. Jestem pewna, że każdemu z nas na bardzo długo pozostanie w pamięci Komers 2018!