„Nie wierzyłem, że przejdę ten most,
I gdy stoję już na drugim brzegu,
Nie wierzę, że go przeszedłem.”

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO KLAS III GIMNAZJUM

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018 roku. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Małgorzata Sinicka zabrała głos. Przywitała Pana Burmistrza Janusza Wójcika, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji i samych sukcesów w nowych szkołach.

Tradycyjnie każdy absolwent odbierał swoje świadectwo z rąk Pani Dyrektor, Pana Burmistrza i wychowawcy. Oprócz świadectw uczniowie otrzymali dyplomy i drobne nagrody za pracę
w klubach działających w naszej szkole.

W tym roku statuetkę najlepszego ucznia otrzymali:

Vanessa Korgiel,

Wiktoria Paszkowska,

Grzegorz Buczkowski.

Statuetkę najlepszego sportowca otrzymali:

Michael Rogożyński, Michał Kałuża, Szymon Podgórki, Miłosz Kurzeja, Grzegorz Buczkowski, Izabela Woźny, Joanna Rymarz, Vanessa Korgiel, Julia Hetmańska

Gimnazjum dla Was to już przeszłość. I choć rozejdziecie się na cztery strony świata,
to życzymy Wam, abyście realizowali swoje plany, marzenia. Nie zapominajcie też o szkole,
w której przeżyliście wiele radosnych chwil. Pamiętajcie o swoich młodszych kolegach
i o naszych nauczycielach.

KLASA IIIa

KLASA IIIb