Niech żyje Bal!
Bo to życie, to Bal jest nad Bale!
Niech żyje Bal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale!
Orkiestra gra!
Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte!
Dzień warty dnia!
A to życie zachodu jest warte!

Tradycyjnie już w naszej szkole odbył się niezapomniany Bal Absolwenta. Tym razem wspólnie bawili się uczniowie już ostatniego rocznika gimnazjum - uczniowie klas 3 oraz uczniowie klas 8 szkoły podstawowej. Uroczystość została przygotowana przez rodziców, którzy zaprosili do udziału w niej dyrekcję oraz grono pedagogiczne. Uroczyste rozpoczęcie Balu przez panią Dyrektor Małgorzatę Sinicką nastąpiło o godzinie 16:00. Po przywitaniu gości uczniowie zatańczyli poloneza przygotowanego pod kierunkiem nauczycieli wychowawców. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele oraz inni goście byli zachwyceni tańcem (i wyglądem) młodzieży.