14 października był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Na twarzy Pani Dyrektor, twarzach naszych nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, pojawiły się jeszcze większe uśmiechy niż na co dzień, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczaliśmy tym, którzy pięknie zaprezentowali wszystkim zaproszonym gościom specjalnie na ten dzień przygotowany występ.

Pierwszą część stanowiła inscenizacja „Dzień z życia nauczyciela”, natomiast druga część prezentowała scen z życia uczniów. W każdym z fragmentów zaprezentował się zespół muzyczny, wystąpił zespół taneczny, nie zabrakło także recytacji.

Na koniec uroczystości złożyliśmy Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły podziękowania a Samorząd Uczniowski podarował własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami.

Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcami udali się do klas, by poświętować w bardziej kameralnym gronie.

Amelia Krzemianowska klasa VIIIa