Biblioteka Szkolna i Klub Fotograficzny zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie graficznym ,,Maseczka literacka”

Konkurs organizowany jest przez RZPWE, Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Opolu i Opolskie Koło PTB.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej.

Konkurs polega na zaprojektowaniu maseczki ochronnej przeciw Covid-19 z literackim cytatem na graficznym tle. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa, promocja zdrowia, a także wzbogacanie umiejętności graficznych, pobudzenie wyobraźni plastycznej uczniów i umożliwienie prezentacji uzdolnień na szerokim forum.

Maseczkę należy zaprojektować na załączonym formularzu. Prace w formie jpg wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać do 31 marca 2021 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu, szablon maseczki i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony:

O szczegóły konkursu można pytać p. Faron-Mroczko i p. Radom

Życzymy miłej zabawy ????