„Podążaj za marzeniami, podejmuj właściwe wybory”.

Czas szybko płynie – 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23. W krótkiej części artystycznej wystąpili uczniowie z klasy siódmej. W kierunku naszych absolwentów ze strony młodszych kolegów padły ciepłe słowa oraz podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności.

Na uroczystości gościliśmy Pana Burmistrza Janusza Wójcika oraz rodziców uczniów klas VIII.
W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Sinicka podziękowała: uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie oraz stypendiów Burmistrza Korfantowa.
Najlepszym absolwentem została Hanna Mirecka, a najlepszym sportowcem Maja Stolarczyk.