Dnia 28.09.2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy dzień chłopka. Samorząd Uczniowski przygotował kilka konkurencji, aby wyłonić chłopaka na medal. Chłopcy pod okiem jury zmagali się m.in. z przyszywaniem guzika, obieraniem ziemniaka, malowaniem paznokci, pleceniem warkocza. Chłopakiem na medal został Tomasz Radom z klasy VII a. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za miłą zabawę.

Samorząd Uczniowski

Dnia 19 września 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządy Szkolnego. Każdy uczeń w tajnych wyborach oddał trzy głosy, na kandydatów z poszczególnych klas. Najwięcej głosów zdobyli uczniowie klas trzecich Gimnazjum: Michał Wistuba, Anna Staszków, Magdalena Bogon.

Dnia 06.12.17r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Mikołaja. Z tej okazji w naszej szkole kadra samorządu uczniowskiego obdarowała klasy; 7c, 2c oraz 3a prezentami podczas godziny wychowawczej. Mikołajem został Grzegorz Buczkowski a jego pomocnicami; Angelika Bielacha, Anna Staszków, Vanessa Korgiel oraz Wiktoria Paszkowska.

W środę dnia 11.10.2017r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia 7 klasy. Na godzinie wychowawczej zgromadziliśmy wszystkich uczniów w holu głównym, gdzie nasza pani dyrektor Małgorzata Sinicka uroczyście przyjęła nowych uczniów do naszej społeczności. Następnie SU przygotował dla ,,pierwszaków’’ wesołe konkurencję. Lecz to nie koniec niespodzianek! Z okazji dnia nauczyciela wszystkie osoby pracujące dla naszej szkoły otrzymały upominek za trud włożony w naszym bardzo trudnym wychowaniu. Dziękujemy za wszystko kochani nauczyciele, a siedmio-klasistów serdecznie witamy!

Samorząd Uczniowski

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 29.09.2017r. w naszej szkole odbył się dzień chłopaka. Na jednej z przerw zaprosiliśmy wszystkich chłopców do holu głównego. Tam dziewczyny z samorządu reprezentując wszystkie dziewczynki ze szkoły zaśpiewały im ,,Sto lat’’ i złożyły życzenia każdemu z nich przy rozdawaniu słodkich upominków wraz z certyfikatami męskości od rady rodziców. Na koniec na projektorze została pokazana chłopcom prezentacja z ich zdjęciami wykonanymi przez klub fotograficzny. Jeszcze raz serdeczne życzenia dla naszych szkolnych przystojniaków!

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W środę 20.09.2017r. w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Wszyscy uczniowie zostali zgromadzeni w holu głównym aby każdy z nich mógł oddać 3 głosy na swoich faworytów ( 2 kandydatów zgłosiło się z każdej klasy). Kilka dni potem już wszystko było jasne: Szefem całej naszej szkolnej społeczności UCZNIOWSKIEJ stała się Vanessa Korgiel a jej zastępcą równie sumienna Angelika Bielacha, natomiast wszystko to będzie nadzorował pan Ireneusz Misztal.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zgłosili się na kandydatów oraz tym, którzy na nich głosowali!

SU J