Grupa czytelnicza Szkolnego Koła PCK działającego przy SP nr 2 w Korfantowie zaprosiła na „Bajkowy poranek” przedszkolaki z SZP w Korfantowie. W Pierwszy dzień – 25.04. odwiedziły nas dzieci młodsze, a kolejnego dnia starsze – razem ponad 130 przesympatycznych maluszków.

Maluchy słuchały bardzo uważnie, odpowiadały na pytania dotyczące bajek i chętnie wzięły udział w zabawie „Stary niedźwiedź”. Na koniec dzieci otrzymały od swoich kolegów z gimnazjum kolorowanki dotyczące zaprezentowanych bajek.

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Jolanta Flakowska