Okres przedświąteczny to dobry czas na dzielenie się odruchami serca i na zauważanie ludzkich potrzeb. Szkolne Koło PCK, jak co roku ogłosiło i przeprowadziło akcję: „Gwiazdka dla każdego dziecka ". Do 13 grudnia chętni mogli przynosić podarki, które trafią do potrzebujących.

Z zebranych darów: zabawek, puzzli, bajek, książek i słodyczy, powstało 15 pięknych paczek. Dostarczyliśmy je 17 grudnia do Ośrodka Pomocy Społecznej, gdzie zostaną przydzielone potrzebującym rodzinom. Mamy nadzieję, że poprzez nasze działanie, na wielu dziecięcych twarzach zagości uśmiech, a radość zarówno z dawania, jak i otrzymywania doda magii nadchodzącym Świętom Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dziadkom, bez których nasza akcja nie mogłaby się odbyć.

Zarząd i Opiekun Szkolnego Koła PCK