Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niebawem udamy się wszyscy na zasłużone wakacje.

Cieszę się, że podobnie jak w latach ubiegłych, był to czas bezpiecznej nauki pod troskliwą opieką nauczycieli i wychowawców. Oprócz rzetelnej realizacji programów nauczania od początku roku szkolnego w naszej szkole wiele się działo. Odbywały się liczne imprezy szkolne, konkursy, zawody, uroczystości i przedsięwzięcia. W tym roku szkolnym nasi uczniowi osiągali znaczące sukcesy w licznych konkursach i zawodach sportowych. Możemy się z nimi zapoznać na stronie internetowej naszej szkoły, ale także rozglądając się wokół, zauważamy ślady uczniowskich osiągnięć. I tak zakończył się pierwszy semestr.

Tę dobrą passę przerwała epidemia COVID-19.

Jednak my nie poddaliśmy się. Wspólnie przetrwaliśmy ten trudny okres zdalnego nauczania, który był egzaminem dla nas wszystkich. Dziś wiem, że zdaliśmy go na piątkę. Wszystkim za trud, zaangażowanie i pracę bardzo serdecznie dziękuję.

Gratuluję wszystkim uczniom osiągnięć i wyników w nauce na miarę swoich możliwości, jesteśmy z Was bardzo dumni.

Dziękuję organowi prowadzącemu , Radnym Gminy Korfantów za dobrą współpracę.

W tym miejscu dziękuję wszystkim nauczycielom i wychowawcom za wzorową pracę, pełną poświęcenia i zaangażowania oraz za wspaniałą atmosferę, którą tworzą w naszej szkole. Dziękuję paniom bibliotekarkom, wychowawcom świetlicy szkolnej. Dziękuję także za heroiczną pracę przyjaznej, o wielkim sercu, pracowitej, oddanej każdemu dziecku pani pedagog. 

Słowa podziękowania kieruję do Rady Rodziców –  dziękuję pięknie za czas poświęcony pracy na rzecz szkoły, pomoc  w organizacji imprez szkolnych, , troskę o uśmiech każdego dziecka. Podziękowania kieruję także  do wszystkich rodziców, którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku. Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie.

Dziękuję również pracownikom administracji i obsługi - mam tu na myśli nasze panie: sekretarkę, panią intendentkę– ich  pracę doceniają wszyscy – dzieci, rodzice, pracownicy, kontrahenci, ale najbardziej ….dyrektor szkoły! Bez Was szkoła nie mogłaby funkcjonować! Dziękuję paniom sprzątaczkom, panom konserwatorom. Dzięki Waszej pracy w naszej szkole i na hali jest czysto, miło, przyjemnie i bezpiecznie. Dziękuję paniom kucharkom za pyszne i zdrowe obiady w naszej szkolnej stołówce.

Kochani uczniowie,  życzę Wam udanych, radosnych , pełnych wrażeń, szczęśliwych wakacji. Ciesząc się nimi, nie zapominajcie o bezpieczeństwie, zdrowiu i przestrzeganiu zasad dobrego wychowania. Nauczycielom, Współpracownikom     i Rodzicom życzę udanego wypoczynku – wszystkim, za wszystko serdecznie dziękuję i do zobaczenia w nowym roku szkolnym .

                                                                                                                              Dyrektor

Małgorzata Sinicka