22 września odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas IV- VIII mógł oddać 3 głosy na specjalnie przygotowanych kartach.
 
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.
 
Opiekun SU Angelika Żabińska p. Katarzyna Sokół

Dnia 8 marca Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na „Idealną dziewczynę”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali konkursy, w których zmagały się przedstawicielki każdej z klas. Dziewczęta miały za zadanie odgadnąć nazwy przedmiotów znajdujących się w magicznym pudełku, podać cechy idealnego mężczyzny, odgadnąć marki samochodów oraz odpowiadały na przygotowane pytania. Po zaciętej rywalizacji tytuł „Idealnej dziewczyny” otrzymała uczennica klasy III C.

Dziękujemy mile spędzony czas SU

Dnia 28.09.2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy dzień chłopka. Samorząd Uczniowski przygotował kilka konkurencji, aby wyłonić chłopaka na medal. Chłopcy pod okiem jury zmagali się m.in. z przyszywaniem guzika, obieraniem ziemniaka, malowaniem paznokci, pleceniem warkocza. Chłopakiem na medal został Tomasz Radom z klasy VII a. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za miłą zabawę.

                                                                                                                             Samorząd Uczniowski

Dnia 19 września 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządy Szkolnego. Każdy uczeń w tajnych wyborach oddał trzy głosy, na kandydatów z poszczególnych klas. Najwięcej głosów zdobyli uczniowie klas trzecich Gimnazjum: Michał Wistuba, Anna Staszków, Magdalena Bogon.

Dnia 06.12.17r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Mikołaja. Z tej okazji w naszej szkole kadra samorządu uczniowskiego obdarowała klasy; 7c, 2c oraz 3a prezentami podczas godziny wychowawczej. Mikołajem został Grzegorz Buczkowski a jego pomocnicami; Angelika Bielacha, Anna Staszków, Vanessa Korgiel oraz Wiktoria Paszkowska.

W środę dnia 11.10.2017r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia 7 klasy. Na godzinie wychowawczej zgromadziliśmy wszystkich uczniów w holu głównym, gdzie nasza pani dyrektor Małgorzata Sinicka uroczyście przyjęła nowych uczniów do naszej społeczności. Następnie SU przygotował dla ,,pierwszaków’’ wesołe konkurencję. Lecz to nie koniec niespodzianek! Z okazji dnia nauczyciela wszystkie osoby pracujące dla naszej szkoły otrzymały upominek za trud włożony w naszym bardzo trudnym wychowaniu. Dziękujemy za wszystko kochani nauczyciele, a siedmio-klasistów serdecznie witamy!

Samorząd Uczniowski

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 29.09.2017r. w naszej szkole odbył się dzień chłopaka. Na jednej z przerw zaprosiliśmy wszystkich chłopców do holu głównego. Tam dziewczyny z samorządu reprezentując wszystkie dziewczynki ze szkoły zaśpiewały im ,,Sto lat’’ i złożyły życzenia każdemu z nich przy rozdawaniu słodkich upominków wraz z certyfikatami męskości od rady rodziców. Na koniec na projektorze została pokazana chłopcom prezentacja z ich zdjęciami wykonanymi przez klub fotograficzny. Jeszcze raz serdeczne życzenia dla naszych szkolnych przystojniaków!

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W środę 20.09.2017r. w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Wszyscy uczniowie zostali zgromadzeni w holu głównym aby każdy z nich mógł oddać 3 głosy na swoich faworytów ( 2 kandydatów zgłosiło się z każdej klasy). Kilka dni potem już wszystko było jasne: Szefem całej naszej szkolnej społeczności UCZNIOWSKIEJ stała się Vanessa Korgiel a jej zastępcą równie sumienna Angelika Bielacha, natomiast wszystko to będzie nadzorował pan Ireneusz Misztal.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zgłosili się na kandydatów oraz tym, którzy na nich głosowali!

SU J