Zakończyliśmy wychowanie fizyczne z aplikacją Strava. Przez cały okres trwania aplikacji odbyły się cztery konkursy:

- konkurs drużynowy klas

- konkurs drużynowy trójek mieszanych

- okresowy konkurs indywidualny

- konkurs indywidualny na pokonany dystans od początku do ostatniego dnia aktywności na Stravie

Aktywność ze Stravą cieszyła się dużym zainteresowaniem, posiadało ją ponad 100 uczniów. Tygodniowe aktywności przekraczały granicę ponad 200. Najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów:

- 1 307 km taki dystans od początku aplikacji pokonała Aleksandra Gorke

- 107 km to najdłuższy dystans pokonany jednego dnia przez Pawła Taratutę i Beniamina Sitka

- 6 131 to łączna ilość kilometrów przebytych przez klasę VIIa

- 13 615 km to suma kilometrów wszystkich klas tj. IVa, VIb, VIIa, VIIb

- 229 km tyle przeszedł/przebiegł Mikołaj Banera, który jako jedyny z uczestników poruszał się pieszo

W tabeli końcowej zawarte zostały wyniki powyżej 100km.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, gratuluję wyników i zachęcam do dalszych aktywności. Udanych i bezpiecznych wakacji życzę, a od wrześnie ruszamy ponownie ;)