Szanowni Państwo,

Czesław Niemen był człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym, znanym głównie jako muzyk i wokalista. Warto jednak podkreślić, że dał się nam poznać także jako świetny kompozytor, multiinstrumentalista, autor tekstów, grafik, projektant płyt, fotograf i poeta a sztuka wypełniła całe jego życie.

Wśród społeczności uczniowskiej naszej szkoły Czesław Niemen ceniony jest głównie za pracowitość i niezłomność, promocję polskiej poezji, wierność swoim ideałom, nietuzinkowość i odwagę bycia sobą, życie pasją i świadomość własnej wartości.

W tym roku po raz kolejny przygotowaliśmy obchody Dnia Patrona naszej szkoły, w nieco innej formie.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „przeglądzie” piosenek Czesława Niemena.

Dyrektor SP nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie

 

Zaproszenie:

https://www.canva.com/design/DAEV24wajKE/yQQ_-oMhp2HpS1He6dOx4A/view?utm_content=DAEV24wajKE&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton

Regulamin:

https://drive.google.com/file/d/1GNeeLD7hMIpigSkIH0gT5vV1VUIK32Eb/view?fbclid=IwAR30y9cpKQj9sqBvALFrjc9KXk-XtbwHF83iY4_kDbAUk9SMS_PRLD4EZ58