Pożegnanie Absolwentów 2021
„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia.”


25 czerwca 2021 na hali sportowej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych, na którym zgromadzili się Burmistrz Korfantowa – Janusz Wójcik, Dyrektor Szkoły – Małgorzata Sinicka, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.

Pan Burmistrz skierował kilka miłych słów w stronę absolwentów życząc im powodzenia na dalszych etapach kształcenia. Również Pani Dyrektor pożegnała uczniów pięknymi słowami oraz przesłaniem, że Szkoła Podstawowa im. Czesława Niemena w Korfantowie to brzmi dumnie.
Ósmoklasiści i ich rodzice pożegnali dyrekcję, swoich wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły i młodszych kolegów, kierując do nich ciepłe słowa podziękowania za trud włożony w edukację.

            Młodsi koledzy i koleżanki pod okiem wychowawców przygotowali, krótki program artystyczny.
Najlepsi uczniowie otrzymali zasłużone nagrody, a każdy ósmoklasista pamiątkowy album ze zdjęciem. Została przyznana statuetka Absolwenta Roku 2020/2021. Tytuł ten otrzymała Marta Buczkowska. Również za wybitne osiągnięcia w nauce Olivia Sloan otrzymała Stypendium Burmistrza.

Wakacje to czas zabawy i relaksu pamiętajcie jednak, że zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje bezpieczeństwo.


Tym samym ogłaszamy upragnione WAKACJE !!!!!