Ten dzień rozpoczęliśmy od uczestnictwa w uroczystej Mszy Świętej. Następnie w hali sportowej z zachowaniem reżimu sanitarnego odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego
z udziałem przedstawiciela organu prowadzącego Pani Skarbnik Joanny Szkudlarskiej, Pani Dyrektor Małgorzaty Sinickiej, nauczycieli oraz pracowników szkoły, uczniów a także rodziców.

Na apelu uczciliśmy pamięć wszystkich poległych podczas II wojny światowej.

Pani Skarbnik Joanna Szkudlarska skierowała kilka ciepłych słów w stronę uczniów i nauczycieli, życząc jak najmniej e-lekcji i e-przyjaźni.

Kolejno Pani Dyrektor zabrała głos przywitała wszystkich uczniów po wakacyjnej przerwie i przypomniała o obowiązku nauki. Ponadto Pani Dyrektor przedstawiła grono pedagogiczne i życzyła wiele wytrwałości, zapału i radości w nowym roku szkolnym.

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego – uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami w swoich klasach.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i całej społeczności szkolnej życzymy owocnej, twórczej nauki, samych sukcesów, a przy tym wiele uśmiechu i radości !