W środę, 24 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Tolerancji. Wychowawcy klas zostali poproszeni o przeprowadzenie zajęć wychowawczych według przygotowanego scenariusza. Uczniowie rozmawiali o pojęciu tolerancji oraz różnicach, które powinni wzajemnie szanować. Zastanawiali się także, których zjawisk tolerować nie wolno. Obejrzeli krótki film animowany i wygenerowali pomysły na przeciwdziałanie odrzuceniu w szkole. Mamy nadzieję, że pomysły te wcielą w życie.
 


Na długiej przerwie w holu głównym wysłuchaliśmy piosenek dotyczących tolerancji. Uczniowie dostali balony i papierowe serduszka, na których to mieli napisać coś miłego i podarować wybranej osobie. Akcja miała na celu pokazanie każdemu uczniowi, że jest ważny! Dziękujemy za udział! Zachęcamy również do zapoznania się gazetką w temacie tolerancji, wywieszoną obok pokoju nauczycielskiego.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych