Mocna, trzydziestosiedmioosobowa grupa uczniów z klas ósmych oraz z klasy szóstej wyporządkowała fragment Borów Niemodlińskich stanowiący Park Miejski w Korfantowie. Akcja miała miejsce 22.06.2022 r. i odbywała się pod patronatem Nadleśnictwa Tułowice.

Pracami porządkowymi kierowali ze strony NT: Tomasz Bogonowicz – specjalista ds. edukacji leśnej, ochrony przyrody, współpracy z Technikum Leśnym oraz Karolina Maciejewska – specjalista do spraw hodowli lasu, nasiennictwa leśnego i lasów niepaństwowych. Uczniom zapewnione zostały worki na śmieci oraz rękawiczki.

Po wysprzątaniu terenu, wszyscy uczestnicy akcji zjedli pyszną grochówkę zapewnioną przez Nadleśnictwo Tułowice.

Jolanta Flakowska

Marzena Zawadzka-Maćków

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych