Szkoła Podstawowa nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie otrzymała puchar i dyplomy za wybitne zaangażowanie w akcję „Gorączka złota”. Uczniowie i pracownicy szkoły sumiennie zbierali „złote” grosze i jako jedyni w rejonie uzbierali prawie 40 kg monet.

Kwota zebrana podczas akcji dofinansowuje wsparcie dzieci i młodzieży, w tym między innymi:

pozyskanie funduszy na wsparcie edukacyjne, wypoczynek, dofinansowanie ciepłych posiłków, uaktywnienie i uwrażliwienie społeczeństwa na krzywdę drugiego człowieka, promocję idei wolontariatu wśród mieszkańców.

Wręczenie nagród za tę działalność na rzecz drugiego człowieka, miało miejsce 26.10.2022 r. Dyplomy i puchar otrzymaliśmy z rąk pań: Stanisławy Kosmali – wiceprezes Zarządu OOO PCK oraz Wioletty Wiki – przedstawicielki Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych