“Nie bój się wybierać drogi,

która wydaje się trudniejsza, ponieważ to jest właśnie

ta droga, która prowadzi

do sukcesu”.

Już dziś 11 października świętowaliśmy 250-lecie Komisji Edukacji Narodowej. Przed uroczystym apelem odwiedził nas Starosta Nyski Andrzej Kruczkiewicz – z zachęceniem do udziału w akcji Bądź widoczny! Bądź bezpieczny! Noś odblaski!

Kolejno uczniowie klas IV zostali pasowani na Uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie. Nauczyciele z zespołu matematyczno-przyrodniczego wraz z uczniami przygotowali przedstawienie w trakcie, którego zapoznaliśmy się z historią powstania KEN. Uczniowie przygotowali życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz słodkie upominki.

Oby takich miłych dni było więcej.

Dziękujemy …

za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość znajdujemy w najciemniejsze dni.

wdzięczni Uczniowie