4 czerwca Uniwersytet Trzeciego Wieku   w bibliotece szkolnej   Szkoły Podstawowej nr 2 zorganizował spotkanie z Ewą Kassalą – pisarką, dziennikarką, specjalistką ds. kreowania wizerunku publicznego. Zaproszony gość, z którym mieliśmy okazję się spotkać jest również dyrektorką generalną w międzynarodowej organizacji charytatywnej Dress for Success w Polsce, autorką powieści, poradników, m.in. „Portret Kobiet w wieku zatracenia”, „Mandragora”, „W sukience do sukcesu”.

            Spotkanie autorskie z Ewą Kassalą pt. „Tajemnice Egipskich Królowych” było bardzo interesujące, wręcz pasjonujące. Oprócz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego wieku w super show uczestniczyła pani dyrektor szkoły, nauczyciele i uczennice.

Warto było poświecić ten piękny czerwcowy dzień na spotkanie z tą niesamowitą kobietą.

Julia Pieczara