Parę lat temu powiedzieliśmy sobie, że chcemy uczyć się też inaczej niż w budynku szkoły i zdobywać wiedzę oraz bezcenne umiejętności w ramach zielonej szkoły. W tym roku za miejsce naszej edukacji bezpośredniej wybraliśmy Drage w Chorwacji.

Podczas tygodnia pracy zdobywaliśmy konkretną wiedzę i umiejętności. Zacieśnialiśmy i poprawialiśmy nasze relacje, uczyliśmy się organizowania i dzielenia pracy w grupie, nabieraliśmy umiejętności społecznych i kulturowych. W świetnej atmosferze uczyliśmy się spędzania czasu w sposób aktywny i zdrowy.

Opanowaliśmy bardzo konkretne treści zawarte w podstawie programowej j. polskiego, historii, biologii, chemii i zajęć artystycznych.

Zwiedziliśmy Drage, Pakoštane, Park Ornitologiczny Vransko Jezero, Sibenik, Biograd na Moru i Zadar. Odbyliśmy rejs statkiem miedzy malowniczymi wyspami Parku Narodowego Kornaty delektując się niezwykłymi widokami.

A wszystko to działo się w znakomitej atmosferze – doskonałe humory i świetna pogoda nas nie opuszczały.

W dodatku w pensjonacie Galeb (Mewa), pan Michał i pani Marcelina bardzo dbali o nasze żołądki.

Za bardzo cenne uważamy także nawiązanie znajomości z koleżankami i kolegami ze szkoły we Włodarach. Nasza trzydziestoośmioosobowa ekipa oraz jedenastka z Włodar wyjeżdżała z zielonej szkoły jako jedna rodzinka. Z niecierpliwością czekamy na zieloną szkołę w nowym roku szkolnym.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych